15 Грудня, 2016 - Admin

«Безпечне поводження зі струмом»

З метою ознайомлення та вивчення правил електробезпеки, попередження нещасних випадків та травматизму серед школярів, закріплення знань дітей про побутові електроприлади, вивчення правил безпечної поведінки при користуванні ними, виховання у дітей бережливості, ощадливості, відповідального ставлення до себе та оточуючих 15 грудня у 2-му класі відбулася  бесіда з елементами гри «Безпечне поводження зі струмом».

Учні безпомилково відгадували тематичні загадки, кросворди, грали в тематичні ігри. Дуже цікавими та повчальними виявилися ігри «Так – Ні», «Зроби правильно», «Знайди помилку».

Другокласники зробили висновки, що мережеві електроприлади – це ті, що працюють від електромережі 220В: телевізор і холодильник, праска й комп’ютер, музичний центр і пральна машина, кухонний комбайн і електричні лампочки в люстрах, торшерах і бра тощо. Усіма цими приладами люди користуються щодня й часом забувають про обережність. Але про це завжди потрібно пам’ятати.