12 Жовтня, 2017 - Admin

Бал хризантем

Як я люблю, ці хризантеми!

Ці сонечка, що пахнуть уночі.

Здається тихим раєм день осінній,

Що навіть і не падають дощі.

Як я люблю ці диво самоцвіти,

Маленькі сонечка до спраглої душі.

Чого ж від долі можна ще хотіти?

Хіба що жити, жити на землі.

Подивитися Бал хризантем з дивовижними флористичними фігурами до Фельдман Екопарку 12 жовтня приїхали учні 3-го класу разом з класним керівником Атанасовою Т.Г. та вихователем Кассич Л.А.

На алеях Регіонального ландшафтного парку учні побачили близько 35 тисяч прекрасних квітів різноманітних кольорів і форм. Організатори балу, як завжди, здивували дітей створеними з квітів великими фігурами тварин. На цей раз героями численних селфі стали квіткові копії сімейства оленів, кролика, ведмедя, кабана, сонечка  та прекрасні хризантемові арки.

Квіти – це завжди красиво, затишно, святково і цікаво. Саме хризантеми у осінні похмурі дощові дні створюють яскравий та незабутній настрій. Тому третьокласники отримали від прогулянки Екопарком багато позитивного настрою та незабутніх вражень.