30 Листопада, 2017 - Admin

“Бал комах”

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом. Холоднішає. Люди все більше поспішають сховатися в будинках і квартирах. Вже не чутно літніх пісень цвіркунів, не дзижчать бджоли й оси, бо всі комахи готуються до зимівлі.

Саме в останній день осені,30 листопада, учні 3-го класу провели незвичайний день іменинника “Бал комах”. У класі зібралися різноманітні літні та осінні “комахи”, які влаштували веселі ігри і розваги перед зимовою сплячкою.

Веселі “сонечка”, “мухи”, “жуки-рогачі”, “павуки”, “метелики”, “бджілки” приймали участь у конкурсах та захоплюючих розвагах. Діти були поділені на дві команди: “ЛІТО” і “ОСІНЬ”, які між собою змагалися.

Цікавими були тематичні конкурси: “Збери нектар”,”Намалюй себе комахою”, “Знайди свою квітку”, “Осінній дощ – радість для комах”, “Пори року”, конкурс “Медовий салют” та “Літня спека”.

Весело провели розважальні тематичні  ігри: “Ромашка побажань”,”Кольоровий дощик”,”Повітряний танок” та танцювальні фристайли “Повторюй за комахами” та “Весела галявина”.
Граючи в ігри “комахи” не тільки розважалися, а й розвивали: творче мислення,  уяву, вправність у конструюванні, командну роботу, критичне мислення під час конкурсу “Незвичайна комаха”. Третьокласники, використовуючи Lego-конструктор «ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК» створювали незвичайних велетенських комах. Так  команда “Літо” сконструювала гігантську гусінь, а команда “ОСІНЬ” – велетня-комаря.

Як не дивно, у конкурсах перемогла дружба і хороший настрій, а це –  головне.

Свято викликало у дітей неймовірні позитивні емоції. Діти отримали величезне задоволення і з нетерпінням чекають наступного свята.