11 Квітня, 2017 - Admin

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Всі ми добре знаємо, що ліси – це «легені» нашої планети. Кожен зелений листочок, кожна травинка виділяє в повітря кисень. Ним ми дихаємо, без нього немає життя. А один гектар зелених насаджень здатний поглинути за одну годину стільки вуглекислого газу, скільки його видихає за цей час двісті чоловік!

11 квітня  наш заклад прийняв  участь в акції Державного агенства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках». Учнів старших класів залучили  до посадки жолудів на території  Люботинського лісового господарства ДП «Жовтневий лісгосп». Діти працювали із задоволенням і старанністю та засадили територію площею 1 га, на якій у майбутньому виростуть 4 167 дубів.

Вдячні за допомогу працівники лісгоспу пригостили дітей польовою кашею та солодощами.