4 Грудня, 2017 - Admin

Акція “Годівничка”

Птахи! Їх можна побачити і почути скрізь: у парках, скверах, садах, лісах, на полях, біля водойм, у містах і селах або просто на вулиці.

Птахи — частина природи, без них її краса була б неповною. Птахи — вірні наші помічники, захисники лісів, полів, садів. Тому птахів треба охороняти й берегти.

Про них треба піклуватися і допомагати у скрутні хвилини. Саме тому у 3-му класі    4 грудня було проведено акцію “Годівничка”. Зима для птахів — це велике випробування. Тому третьокласники виготовили вдома годівнички, адже підгодовування сприяє збереженню чисельності видів і, крім того, дає можливість поспостерігати за ними.

Третьокласники повісили свої саморобні годівнички там, де зручно часто спостерігати за птахами: напроти вікон свого навчального кабінету та напроти вікон шкільного коридору. Спостерігати за птахами в годівниці дітям дуже цікаво. Серед птахів, що відвідують годівнички налічується десь до десяти видів. Численними зграями біля годівничок з’являються горобці, прилітають синиці, дятли, снігурі, можна побачити і сойок. Третьокласники кожного дня підгодовують “гостей”, які навідують годівнички, радіють їхньому веселому цвіріньканню, спостерігають за їх поведінкою. А особливо цікаво спостерігати за лісовою білочкою, яка частенько навідується до годівничок. Тому дітлахи “пригощають” білочку горішками та лісовими ягодами.

Сподіваємося, що всю зиму птахи прилітатимуть до годівничок, а потім влітку дякуватимуть дітям веселим щебетом і співом!