1 Червня, 2015 - Admin

Активний відпочинок

Літо – це час, який навмисне придуманий для відпочинку. Це довгі канікули, сонце, річка, морське узбережжя, улюблена книжка, веселі розваги.  А учні  4-го класу полюбляють активний відпочинок. Саме тому  1-го червня здійснили поїздку до  м. Харкова у парк імені М. Горького. Діти потрапили в королівство дитинства, де було багато веселих  ігор, розваг та пригод. На головній алеї парку учні прийняли участь у параді  «Вітаємо дитинство». А на центральній сцені подивилися виступи танцювальних та вокальних колективів.

Але найцікавішим було відвідування  55-метрового колеса огляду, атракціону «Англія», регати “Тортуга”, смуги перешкод «У лігві Біллі Кіда» та ін.  В кінці відпочинку діти отримали безкоштовну вату та безліч гарних  вражень.DSC03176 DSC03174 DSC03171 DSC03155 DSC03141 DSC03163